Відділ збуту Східна Україна: (066)-159-42-34
Відділ збуту Західна Україна: (067)-612-60-55

Рециклінг, перероблення будівельного сміття. Дроблення бетону та залізобетону. Дроблення скельних (гірських) порід, розсівання (гуркотіння) на фракції сипучих матеріалів та продуктів дроблення.

Рециклінг та перероблення будівельного сміття є невіддільним етапом у комплексі робіт з демонтажу, реновації об’єктів та підготовці територій під будівництво.

ТОВ «МБК» виконує роботи з перероблення будівельних відходів задля їх повторного використання в будівництві та виготовленні бетонних сумішей, а також роботи з дроблення скельних (гірських) порід та розсівання (гуркотіння) на фракції сипучих матеріалів та продуктів перероблення дроблення.Наші технічні можливості:
  • Попереднє подрібнення скельних порід, бетонних та залізобетонних конструкцій (з одночасним вилученням арматури) гідромолотами та гідроножицями («крашери») для їх наступного дроблення.
  • Дроблення щоковими мобільними дробильними комплексами (TEREX POWERSCREEN PREMIERTRACK400) скельних порід, фрагментів бетонних, залізобетонних та цегляних конструкцій з повним вилученням металу до фракції від 0-70 і вище.
  • Дроблення роторними мобільними дробильними комплексами (Rubblemaster RM80, Rubblemaster RM100) фрагментів бетонних, залізобетонних, цегляних конструкцій та відходів дорожнього ремонту та будівництва з повним вилученням металу до фракції від 0-10 до 0-70.
  • Розсівання (грохочення) на фракції продуктів дроблення та сипучих матеріалів тридековими мобільними гуркотами (TEREX POWERSCREEN Chieftain 1700) на фракції 0-5, 5-10, 5-20, 10-20, 20-40, 40-70 та інші.
  • Реновацію (відновлення первинних властивостей вторинних сипучих матеріалів) – очищення піску від великих включень, відновлення властивостей (очищення) залізничного щебеневого баласту, відновлення властивостей (очищення та розсівання на фракції) дорожніх щебеневих та щебенево-піщаних основ.